Zanim zaspokoję Twoją ciekawość, przybliżę Tobie warunki konieczne do spełnienia przez firmę zajmującą się profesjonalnie usługami związanymi z Internetem.

Aby prowadzić bardzo nowoczesną i zaawansowaną technologicznie działalność, na którą składają się pozycje z naszej oferty, należy spełnić wiele warunków. Najważniejsze z nich to:

  • posiadanie odpowiedniej infrastruktury technicznej,
  • posiadanie doświadczenia w zakresie wykonywania oferowanych usług,
  • posiadanie wyszkolonej i doświadczonej kadry inżynieryjnej,

 

Aby profesjonalnie zajmować się rejestracją i utrzymaniem domen internetowych, należy ponadto wykonać odpowiednie oprogramowanie służące do wykonywania bardzo zaawansowanych technicznie czynności związanych ze współpracą własnych serwerów z serwerami NASK. Następnie należy przejść z dobrym wynikiem szereg testów prowadzonych przez NASK, mających na celu wyłonienie firm gwarantujących obsługę domen na odpowiednio wysokim poziomie.

Easy WWW jest „córką” posiadającej wieloletnie doświadczenie firmy Easy Com, która ma w swojej ofercie m. in.:

  • bardzo szybki i bardzo tani przewodowy i bezprzewodowy dostęp do Internetu 3 Mbit oraz 9 Mbit, z którego obecnie korzysta ponad siedem tysięcy użytkowników w rejonie Góry, Rawicza, Krotoszyna i Żar ( szczegóły na stronie Easy Com ),
  • wykonywanie zaawansowanych projektów oraz prac montażowych w dziedzinie sieci teleinformatycznych, CCTV, monitoringu itp., z czego wielokrotnie korzystały m. in. Siemens, Era GSM, McDonalds, ( szczegóły na stronie Easy Com )
  • sprzedaż sprzętu komputerowego, multimedialnego, RTV, AGD itp.

 

Easy Com dysponuje kilkoma serwerowniami w różnych miastach, bardzo szybkimi łączami oraz nowoczesnym sprzętem. Jakość jej usług potwierdzają referencje klientów oraz rosnąca szybko ilość przyłączeń do Internetu. ( szczegóły na stronie Easy Com. ).

Easy Com jest oficjalnym partnerem NASK, co oznacza, że została zaakceptowana przez NASK jako firma spełniająca jej wysokie wymogi.

Powyższy opis oznacza, że Easy WWW jako jedna z niewielu firm w regionie spełnia wszystkie wymienione wyżej warunki, a jej usługi prezentują bardzo wysoki poziom.